Курс "HRM - Strategic People Management"

Ми забезпечуємо розвиток та навчання своїм учасникам на міжнародному рівні, щоб сприяти прогресу у професії, розвивати індивідуальну кар'єру, підтримувати лінійних керівників та дозволяти людям підвищувати їхній організаційний вплив та цінність.

Термін навчального курсу -  8 місяців

9 модулів = 50 тем = ˃150 юнітів

+ 20 кейсів та проєктних завдань + 25 коучингових технік  + 10 практичних занять та робіт в проєктних командах

Старт навчання: жовтень 2023 року / українська мова викладання Детальніше

 


Курс "Коучинг-менеджмент"

"Коучинг - менеджмент" - це курс розвитку навичок коучингу за Акредитованою програмою ECF (Європейської Коучингової Федерації). Курс готує професійних коучів та допомагає учасникам у трансформації свого життя на позитив та успіх.

Ми готуємо професійних бізнес-коучів за програмою школи акредитованої в Європейській коучинговій федерації – липень 2019 року.

Навчання розраховане на керівників та лідерів, які бажають придбати новий стиль управління та прискорити свій бізнес, а також коучів та тренерів, які бажають отримати кваліфікацію «Бізнес-коуч» та працювати з бізнес-клієнтами. Детальніше

 
 

Оцінка персоналу

Враховуючи сучасні тенденції та виклики ринку праці, залишається актуальним питання, які методи та інструменти обрати фахівцям з управління персоналом для ефективного комплексного оцінювання працівників організації. Особливо гостро постає проблема об’єктивного оцінювання управлінської ланки: які аспекти діяльності варто оцінювати першими: професійні компетенції, лідерські якості, особистісний потенціал, відданість компанії тощо.

Ми раді будемо допомогти в якісній оцінці Вашого персоналу.

Процедура послуг компанії LBC формується на вибір Замовника. Детальніше

 

 


Модель компетенцій

Модель компетенцій дуже полегшує підбір персоналу. І якщо потрібно шукати багато фахівців, або в різних регіонах, або навіть у різних країнах, мати таку модель дуже корисно. Вимоги формалізовані та прозорі, вони зрозумілі не тільки для керівника з персоналу, а й для рядового рекрутера, інтуїтивні підходи зведені до мінімуму і Ви зможете точно сказати, чому одна людина Вам підходить, а інша — ні.

 

 


Кар'єрна траєкторія / Індивідуальні плани розвитку

Індивідуальний план розвитку — це свого роду дорожня карта до ваших кар’єрних цілей та інструмент, який допоможе вам досягти бажаного.

Наявність такого плану допомагає:

  • визначити зони зростання та структурувати кар’єрну мету;
  • розбити велику мету на маленькі завдання й запланувати конкретні дії для її досягнення, а також ставити реальні терміни для виконання завдань;
  • проаналізувати свій кар’єрний розвиток (коли рутина засмоктує, складно побачити, у чому ви виросли, а план допомагає відстежити ці зміни);
  • оцінити свій розвиток, знайти ресурси для досягнення кар’єрних цілей.

 


Школа бізнес-тренера

Школа Бізнес-Тренера Наталії Дзюби трансформувалася з інтенсивного у 3-х модульний курс з практикою та підтримкою протягом 3-х місяців. Зайти до нас на 100-денку, щоб поринути у професію з профі тренінгового ринку, можна вже 2020-восени. Перший етап - проходження коуч-сесії з тренером курсу щодо вибору теми авторського тренінгу та спеціалізації, а також консультація з іміджу для тренера в даній тематиці. Детальніше