Оцінка персоналу

Ми раді будемо допомогти в якісній оцінці Вашого персоналу.

Процедура послуг компанії LBC формується на вибір Замовника.


Опис результатів для співробітника та керівника (Замовника).

Складання разом з оцінюваним Особистого плану розвитку з компетенцій, що розвивають.

Супровід протягом 12-14 тижнів.

Опис комплексу послуг компанії «Life&Business»

 

На вибір Замовника формується процедура послуг компанії LBC:

 

1. Модель компетенцій.

Створення моделі компетенцій компанії, підрозділів, посад. Формування шкали оцінки методології SHL – 5 рівнева шкала з описом поведінкових індикаторів і проявів установок у поведінці.

5 балів – 80% позитивних індикаторів та повна відсутність негативних індикаторів поведінки. Зворотній бік – 1 бал – повна відсутність позитивних індикаторів та 80% негативних індикаторів.

Прийнятний рівень – 60%.

 

2. Мотиваційне тестування. (он-лайн)

Описується мотиваційний профіль згідно тестуванню Річі – Мартіна «12 мотивів» з урахуванням додаткових стандартних мотиваційних тестів (Герцберга).

 

3. Тестування за DISC.

Опис профілю оцінюється через коучингову модель, що дає можливість адаптації профілю оцінюваного, під його робочі завдання та посаду, а також етапи його розвитку ЗУНК.

Опис враховує особливості поведінки, настанов та позиції учасника (гравець / глядач / аутсайдер /// жертва / агресор/рятівник).

спрямованість референції учасника/локусу контролю.

 

4. Assessment centre.

Проведення серії вправ, ігор, кейсів, де неусвідомлено виявляються елементи поведінки через ігрову форму. 99% точності визначення рівня розвитку рівня компетенцій.

 

5. Бізнес-симуляції та фасилітаційні інструменти.

Занурення у бізнес-середовище через партисипативну комунікацію. Оцінюється рівень знань / умінь / навичок / компетенції в контексті робочого процесу та своєї ролі у цьому бізнес-середовищі.

 

6. Бізнес-ігри

В нестандартній обстановці виявляються компетенції з урахуванням впливу думки інших гравців. Емерджентність індивідуальних та групових рішень. (Приклад, Монополія, КешФлоу, Мета).

 

7. Тестування особистісних характеристик.

Терстоуна. Дозволяє виміряти установки по відношенню до об'єктів соціальної дійсності з урахуванням змін, які постійно відбуваються навколо.

Кеттелла. Багаторівнева самодіагностика. Від комунікації до керування емоційним інтелектом.

- MBTI.

Ціль, засоби, результат.

Управління Емоційним інтелектом (більше 3-х тестів).

 

8. Психологічні тести.

Малювальні тести. Юнга і т.ін.

(проводятся психологом)

 

9. Комплекс «Управлінський потенціал менеджера».

4 вектори розвитку.

 

10. Індивідуальні сесії у форматі:

- коучинга;

- глибинного інтерв'ю;

- калібрування.

 

11. Практична оцінка компетенцій.

Вимірюється на рівні та її потенціал розвитку в майбутньому у оцінюваного:

1-3 основних завдань / +

2-3 додаткові завдання / вправи, де компетенція проявляється другорядно

Кейс – комплексне застосування кількох компетенцій щодо його вирішення.

 

Є он-лайн та офф-лайн формат.


 

Підтвердження досвіду:

1) Авторська методика «SKMD», авторство зареєстроване через наукову публікацію у спеціальному випуску Збірника наукових праць, №2, 2017, стор. 287 «Интегрированные подходы к оцениванию и развитию управленческого персоналав контексте стратегических целей организации».

2) Сертифікація ECF, організаційний коучинг. Проведення оцінки кар'єрного розвитку та створення індивідуальних планів розвитку через коучінгові призначення, що розвивають.

3) Досвід проведення оцінки з 2009 року, понад 2000 учасників. Від Оцінки 360 до Assessment. Центр Оцінки понад 100 заходів. Є досвід підготовки команди для проведення Assessmentcentre.

4) Практика офф-лайн оцінки ТОР – керівників у робочому процесі. 3 дні win-win з оцінюваним. Робочі завдання та рівень прояву компетенцій їх у роботі враховуються коучем, проводитися експрес коуч-сесія після кожного етапу роботи чи процесу та, за потребою, перед складними завданнями. Щодня вранці та ввечері – коуч-сесія на встановлення та підбиття підсумків минулого дня.