Фасилітації

Фасилітація - це професійна організація процесу групової роботи, спрямована на прояснення та досягнення групою поставлених цілей. Процес фасилітації призводить до підвищення ефективності групової роботи, залученості та зацікавленості учасників, розкриття їхнього потенціалу.

  


Стратегічні сесії планування проєктів

Мета: У рамках стратегічного планування сформувати тактичні цілі, синхронізувати плани та завдання підрозділів компанії. Скласти комплексний план дій компанії на рік.

Таймінг: 2 дні – 16 робочих годин + 3-4 години попередня робота із Замовником.

Детальніше

 


Фасилітації з розвитку нових продуктів

Мета: пошук та впровадження нових продуктів/послуг.

Під час сесії:

  • Аналізуються поточні тенденції.
  • Визначаються конкурентні галузі та унікальні переваги організації.
  • Проводиться пошук нових ідей для нового продукту.
  • Виробляються найкращі рішення для створення та впровадження нових продуктів.


ТРВЗ для створення нових ідей та продуктів

Теорія Рішення Винахідницьких Задач (ТРВЗ) – це системна технологія, яку застосовують у корпораціях по всьому світу, щоб швидко вирішувати нестандартні, інноваційні проблеми бізнесу.

Наявність у компанії в арсеналі технології ТРВЗ дозволяє зробити процес вирішення інноваційних проблем повністю контрольованим, прозорим та передбачуваним. Компанія отримує інструмент, впровадження якого у бізнес-процеси дає прогнозований економічний ефект. Це дозволяє не тільки отримати конкурентну перевагу в конкретний момент, а й стати лідером ринку у своєму сегменті, отримавши статус інноваційної компанії на ринку.