Рекрутинг

Ми допомагаємо знаходити таланти, які відповідають вашим вимогам і відкривають нові перспективи для вашої компанії.

 


Ми активно працює на ринку України з 2002 року і робимо свій внесок в інтелектуальний розвиток нашої країни.

За ці роки ми досягли вагомих результатів у галузі підбору персоналу високої кваліфікації та його навчання!

Наші рекрутери є справжніми експертами, які пройшли навчання і мають глибокі знання у сфері рекрутингу. Кожен член нашої команди має успішний досвід у підборі талановитих кандидатів для різноманітних посад. Ми працюємо з великими корпораціями, маленькими підприємствами і стартапами, забезпечуючи їм найкращі таланти, які відповідають їхнім потребам.


Чому варто обрати нас

досвідчені консультанти

спеціалізація за напрямами

використання сучасних технологій пошуку

докладний опис характеристики кандидата для замовника

гарантія безкоштовної заміни протягом трьох місяців*

дотримання повної конфіденційності


Наші рекрутери готові допомогти вам знайти найкращих працівників для вашої компанії,
роблячи фактичний вихід кандидата на роботу надзвичайно успішним.


Порядок виконання роботи

1. Укладання договору на підбір персоналу

Ми поважаємо вашу довіру і гарантуємо повну конфіденційність інформації, пов'язанної з рекрутингом, адже наша мета - побудувати взаємовигідне партнерство на довгостроковій основі та сприяти вашому успіху.

2. Складання заявки на підбір персоналу

Ми ретельно аналізуємо ваші потреби та вимоги щодо вакансії. Спілкуючить з вами, ми детально прописуємо ваші цілі, робимо опис посади та вимоги до кожного кандидата. Все це дозволяє нам отримати чітке уявлення про профіль кандидата, якого ви шукаєте.

3. Пошук та відбір персоналу

Ми використовуємо свою широку мережу професійних контактів, баз даних та рекрутингові ресурси, щоб знайти потенційних кандидатів, які відповідають вашим вимогам. Ми проводимо ретельну попередню оцінку, перевіряємо досвід, навички та кваліфікацію кандидатів.

4. Представлення кандидата

Ми організуємо попередні співбесіди, скоординуємо зустрічі та надамо вам резюме та відео співбесіди кандидата з рекрутером. Ми підберемо найкращі кандидатури і представимо їх вам для оцінки організувавши співбесіду з вами.

5. Фактичний вихід кандидата на роботу

Наша команда професіоналів використовує передові методи інтерв'ювання та оцінки, щоб забезпечити найвищу якість послуг, тому ви отримуєте найкращих кандидатів для вашої вакансії.

6. Підписання акта виконаних робіт

Оплата послуг з підбору персоналу буде прив'язана не до окладу співробітника, а до його кваліфікації, що допоможе вам взяти в команду хорошого спеціаліста за менший бюджет.


Ми розуміємо, що час - це гроші, тому ми працюємо швидко і ефективно,
щоб заповнити ваші вакансії якомога швидше і точніше.


Вартість послуг

Оплата послуг з підбору персоналу буде прив'язана не до окладу співробітника, а до його кваліфікації, що допоможе вам взяти в команду хорошого спеціаліста за менший бюджет.


Вартість послуги з підбору персоналу складає фіксований гонорар та залежить від рівня співробітника.

 

+38(063)039-41-18

astarta_city@ukr.net


Ми готові додатково запропонувати вашій компанії: заходи спрямовані на розвиток та навчання співробітників, аудит персоналу та комплексну пропозицію щодо формування команд для запуску нових напрямків діяльності в рамках компанії.

 

Наші індивідуальні програми для підвищення ефективності роботи співробітників зможуть вивести Вашу компанію на новий рівень та фінансовий результат!

Запитання можна поставити на пошту astarta_city@ukr.net
або за телефоном 063 039 41 18