Тренінги

- Тренінг "Бізнес-процесне управління компанією";
- Тренінг із фасилітацією "Ефективна команда";
- Тренінг "Креативне мислення у бізнесі";
- Тренінг "Кризис-менеджмент";
- Тренінг "Менеджмент та Лідерство";
- Тренінг "Ораторська майстерність";
- Тренінг "Ефективні переговори";

 


Бізнес-симуляції

Бізнес-симуляція – спеціально розроблена під Замовника унікальна ігрова модель, максимально наближена до реальності, з великим ступенем деталізації реальності, що відображається, в існуючих законах взаємодії, спрямована на розвиток внутрішніх ресурсів та навичок або на їх оцінку. Бізнес-симуляція, проводиться для пошуку організаційних рішень, експериментування з новими підходами та аналізу ситуацій, що склалися.

- Бізнес гра


Школа керівника

Це ефективне рішення для тих, хто цінує свій час, хто звик приймати зважені, вивірені рішення в галузі управління. Основна наша мета, під час навчання, сформувати навички, що підвищують ефективність роботи керівника та надихають на самовдосконалення і розвиток.

 

 


Бізнес-коучинг

Бізнес-коучинг допоможе спланувати та визначити пріоритети цілей та стратегій, необхідних для досягнення бізнесом мети. Це рішення буде корисним для власників малого та середнього бізнесу, де весь бізнес контролюється та керується найчастіше однією людиною. Наш фахівець із коучингу допоможе відстежити та виміряти прогрес, створюючи ключові показники ефективності (KPI), які складно зафіксувати, якщо діяти самостійно. Адже коли шлях до досягнення мети прозорий, це робить людину, яка відповідає за її досягнення, дуже відповідальною.